Strona główna

     Firma Bandrowski  to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, która oferuje usługi remontowo-budowlane głównie na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego.  Specjalizujemy się w pracach związanych z wykończeniem domów pod klucz.

    Wszystkim naszym Klientom oferujemy fachową pomoc w zakresie remontów, rozbudowy wnętrz,  adaptacji poddaszy, adaptacji mieszkań deweloperskich. Zawsze  służymy radą w doborze odpowiednich materiałów i najnowszych rozwiązań. Staramy się  przekazać klientowi  pomysły z dotychczasowych  projektów by w 100% czuł się usatysfakcjonowany z naszej pracy. Wszystkie nasze Realizacje wykonujemy indywidualnie pod klienta, a także z projektów biur projektowych.
     Nasz zakres prac obejmuje również w zakresie wykonywania instalacji:

- wodnych 

- sanitarnych

- gazowych

- elektrycznych

- wentylacyjnych

 

    Nasza firma dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantuje wszystkim naszym klientom najszerszy z możliwy wachlarzy usług budowlanych, a tym samym sprawiając, że każdy remont czy przebudowa przebiegną sprawnie, a wszystkie prace będą wykonywane profesjonalnie przez wykwalifikowanych fachowców.

    Prace naszej firmy obejmują:

- mieszkania deweloperskie,

- osiedla domków jednorodzinnych,

- domki jednorodzinne,

- mieszkania,

- wnętrza użytkowe przeznaczone pod magazyny, biura, sklepy, czy też instytucje państwowe.                        

     Nasi fachowcy to ludzie ambitni, pracowici i wykwalifikowani specjaliści. Ich profesjonalizm i wiedza połączona z kilkuletnią praktyką gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług,

     W naszej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, by klient uzyskał jak najlepszy efekt i zadowolenie.                      


     Misją naszej firmy jest kompleksowa obsługa klienta oraz indywidualne podejście do każdego remontu.
    Oferujemy możliwość doradztwa w doborze, a także zakup i transport materiałów w zakresie naszych usług. Współpracujemy także z wieloma podwykonawcami, aby ciągle poszerzać wachlarz naszych usług oraz zapewnić jak najniższe ceny materiałów budowlanych.
    Pod numerem telefonu dostępnym na stronie przez sześć dni w tygodniu czekamy na Państwa zamówienia. Przed rozpoczęciem pracy dokonujemy darmowej wyceny całości pracy.

 

Z poważaniem,

Bandrowski Michał

Michał Bandrowski
Właściciel